marzec17

Bezinwazyjne usuwanie blizn.

dodano: 17 marca 2013 przez freaky01


Coraz większa liczba osób ucieka się do medycyny komplementarnej i alternatywnej w przypadku chorób, których w ich odczuciu tradycyjna terapia nie jest w stanie wyleczyć jak np. alergia, borelioza jak również problemy takie jak rzucenie palenia.

W samej tylko UE liczba ta przekracza 100 milionów pacjentów. Medycyna komplementarna i alternatywna obejmuje terapie o podwalinach kulturowych i historycznych, w tym ziołolecznictwo, medytację, jogę, hipnozę, biologiczne sprzężenie zwrotne, akupunkturę i tradycyjną medycynę chińską.

Największą liczbą osób szukających pomocy poza medycyna konwencjonalną są osoby mierzące się z problemem rzuć palenie. Statystycznie rzecz biorąc każdy palacz szukał w taki czy inny sposób pomocy przy rzuceniu palenia uciekając się bardzo niekonwencjonalnych sposobów. Pomoc w medycynie komplementarnej najczęściej znajdują również z dużym sukcesem osoby zmagające się z alergią i problemem takim jak borelioza- stad rada nie zamykajmy się na medycynę niekonwencjonalną naprawdę pomaga! Przypadki tj. usuwanie blizn, czy również usuwanie rozstępów można wykonać bezinwazyjnie.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy